Analītika un pārskati

Aktīvi strādājoša uzņēmuma informācijas sistēmā tiek uzkrāti lieli datu apjomi. Lietotāji var analizēt šos datus ar klasisku analītisku līdzekļu palīdzību, kuri ir iebūvēti lietišķā risinājumā - pārskati, tabulas, diagrammas. Šie līdzekli dod iespēju:

 

  • redzēt visa uzņēmuma saimnieciskas darbības attēlu analīzei ērta veidā;

  • noteikt novirzi no plāna;

  • sagatavot vadības lēmumu pieņemšanu ;

  • saplānot jaunus radītājus pamatojoties uz iepriekšēju periodu tendencēm.

 

Konfigurācija piedāvā ērtus tekoša tirdzniecības darbības stāvokļa kontroles līdzekļus – apgrozījumiem, asortimenta pietiekamības, kas dod iespēju operatīvi pieņemt nepieciešamus risinājumus. Realizēta atskaišu sistēma ir jaudīgs un elastīgs līdzeklis uzņēmums visu darbības aspektu analīzei. Lietotājs var iegūt informāciju par noliktavu krājumu stāvokli, pasūtījumu stāvokli, pārdošanām, norēķiniem jebkuros analītiskos šķēlumos ar nepieciešamo detalizāciju.

 

Arī lietotājs var patstāvīgi uzdot detalizācijas līmeni, grupēšanas parametrus un datu atlases kritērijus pārskatos saskaņa ar risināmo uzdevumu specifiku. Statistiskas krājumu analīzes līdzekli dod iespēju novērtēt katras preces pievilcīgumu pēc tas daļas uzņēmumu apgrozījumā vai peļņā, pārdošanas stabilitāti, atrast slikti pārdodamas preces pēc tādam kritērijam kā vidējais glabāšanas termiņš, izdevumi periodā un apgrozāmības koeficients.

FaLang translation system by Faboba